Педагогічна діяльність

АТЕСТАЦІЙНА ЕКСПЕРТИЗА ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

У березні 2024 РОКУ БУЛА У СКЛАДІ ЕКСПЕРТНОЇ КОМІСІЇ, ЯКА ЗДІЙСНЮВАЛА АТЕСТАЦІЙНУ ЕКСПЕРТИЗУ ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ З ПРОФЕСІЇ "АДМІНІСТРАТОР" У КЗ ВПУ № 3 М. мукачево.
Атестаційна експертиза освітньої Діяльності

У лютому 2024 року була у складі експертної комісії, яка здійснювала атестаційну експертизу освітньої діяльності з професії " Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, касир( в банку), адміністратор" у ВПУ № 34 м. Виноградів. 
"ПОЛЮВАННЯ НА МІНІ-СКУЛЬПТУРИ УЖГОРОДА"

У четвертому номері Інформаційно-методичного збірника "Вісник"  була надрукована моя стаття - Підготовка навчального проекту "Полювання на міні-скульптури Ужгорода" з професії Агент з організації туризму.


ПРОХОДЖЕННЯ КУРСІВ ПІДВИЩЕНННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ


У вересні 2023 року пройшла завершальний ІІІ етап підсумкової сесії курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти області, який проводили викладачі Центрального інституту післядипломної освіти м. Київ.
Та захистила випускну роботу на тему: "Проєктні технології у формуванні сучасного кваліфікованого робітника" 
На завершення заходу отримала  свідоцтво про проходження довгострокового підвищення кваліфікації.

Участь у коворкінгу педагогічних працівників


15 червня відбувся коворкінг педагогічних працівників професій сфери послуг закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.ПРОХОДЖЕННЯ КУРСІВ ПІДВИЩЕНННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ


У вересні 2022 року пройшла завершальний ІІІ етап підсумкової сесії курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти області, який проводили викладачі Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти. 
На завершення заходу отримала  свідоцтво про проходження довгострокового підвищення кваліфікації.

Виступ на педагогічній раді.

30 листопада 2021року взяла участь у педагогічній раді на тему «Формування компетентного робітника шляхом упровадження інноваційних технологій та тренінгових методик у освітній процес».
Підготувала виступ про  використання тренінгових технологій у своїй навчальній роботі.


Участь у Тренінговій програмі для педагогічних працівників

З 02.11.22 по 26.11.22 року пройшла підвищення кваліфікації за тренінговою програмою для педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної освіти) освіти.

УЧАСТЬ  У ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ.


ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ ВІДБУЛАСЯ  06.05.21 р. О 10.00 ГОД. НА БАЗІ ВСП «КИЇВСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТОРГОВЕЛЬНО- ЕКОНОМІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ» з використанням Google Класу у застосунку Google Meet.

роботи На конференції приймалися за напрямами:
1. Тенденції розвитку маркетингу в світовому економічному просторі.
2. Сучасні інформаційні технології та комунікаційні інструменти в маркетингу.
3. Механізми психологічного впливу на свідомість споживача в маркетинговій діяльності.
4. Новітні технології в рітейлі.

Я ПІДГОТУВАЛА ТЕЗИ НА ТЕМУ: "Психологічний вплив на свідомість споживача в маркетингу"
Участь  у І Всеукраїнський науково-практичній конференції.

Онлайн-конференція відбулася  23.10.2020 р. о 10.00 год. на базі ВСП «Київський торговельно-економічний фаховий коледж Київського національного торговельно- економічного університету».

Я підготувала тези на тему:"Комунікаційні інструменти маркетингу в мережі інтернет.
ПРОХОДЖЕННЯ КУРСІВ ПІДВИЩЕНННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ


Пройшла завершальний ІІІ етап підсумкової сесії курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти області, який проводили викладачі Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти. 

На завершення заходу отримала  свідоцтво про проходження довгострокового підвищення кваліфікації.


                                           Участь в II Всеукраїнській науково-

                                  практичній конференції «Сучасні тренди 

                           розвитку сервісної  економіки: європейський 

                              досвід та стратегічні перспективи в Україні».


Яка відбулася 24 квітня 2019 року на базі торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету (м. Київ).


На конференції паралельно працювали 5 секцій.1.Глобальні тренди розвитку сфери послуг.

2.Сучасні тенденції розвитку ресторанного бізнесу.
3.Туристично-рекреаційний ринок: пошуки, проблеми, перспективи розвитку економіки туризму в сучасних умовах.
4.Економічні аспекти ефективного управління готельним бізнесом.
5.Актуальні проблеми психологічного забезпечення професійної діяльності в умовах становлення та розвитку сервісної економіки.
Я підготувала тези «Туристично-рекреаційний потенціал Закарпаття», які ввійшли до секції «Туристично-рекреаційний ринок: пошуки, проблеми, перспективи розвитку економіки туризму в сучасних умовах».


                                     Участь у педагогічних читаннях                  

10.01.2019 року взяла участь в педагогічних читаннях «Аукціон педагогічних ідей» з доповіддю  про використання відео файлів та відео сюжетів на уроках спецдисциплін  туристичного напрямку.


                      ПРОХОДЖЕННЯ КУРСІВ ПІДВИЩЕНННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

 З 23.04.2018 року по 27.04.2018 року пройшла третій етап ( очний) курсів підвищення кваліфікації викладачів професійно-теоретичної підготовки при Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти.

ВІДКРИТЙ УРОК    

07.02.2018 року провела разом з практичним психологом Ольгою Тягур відкритий урок - лабораторно-практична робота на тему "Тренінг визначення рівня інтелекту і вольової підготовленості адміністратора до роботи з людьми" в групі №1 з професії покоївка, адміністратор, агент з організації туризму.

    

04.01.2017 року взяла участь у семінарі-тренінгу «Удосконалення професійної компетентності педагогів ПТНЗ з використання інформаційно-комунікаційних технологій та ресурсів мережі Інтернет». Захід проводила Палош Н.М., завідувач інформаційно-аналітичного кабінету Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області.

   Під час тренінгу виконала ряд практичних завдань, зокрема: презентацію, плакат, схему та інфографіку з використанням веб-сервісів (https://www.canva.com, https://cacoo.com та https://www.easel.). 


08 грудня 2016 року взяла участь у засіданні обласної секції викладачів сфери  туризму на тему: "Ефективність проведення професійно-практичної підготовки з професій готельно-туристичного комплексу", яке відбулося на базі нашого навчального закладу.Розробка завдань для проведення ДКР, ККР, ОЛІМПІАД
Щороку розробляю завдання для проведення І-го етапу учнівських олімпіад, перевірочних контрольних робіт за І-й та ІІ-й семестри навчального року із спеціальних дисциплін. У жовтні-листопаді 2015 року розробила пакет комплексних кваліфікаційних завдань з професійно-теоретичної підготовки та виробничого навчання для професії "Покоївка, адміністратор, агент з організації туризму".

                     
                             Проведення відкритих уроків

    19.03.2013 року. Тема: "Профілактика ВІЛ- інфекції (СНІДу) та інших вірусних хвороб людини".


 
      Брала участь у обласному  огляді-конкурсі на кращий навчальний проект за
освітньою програмою «Intel®. Навчання для майбутнього». Тема:
«Цілющі сили природи». За результатами конкурсу перемогла в номінації “Позанавчальна робота”.


Немає коментарів:

Дописати коментар