Позаурочна робота


Участь в обласній акції «До вершини Перемоги» з нагоди Дня захисників та захисниць України та Всесвітнього дня туризму.

У вересні 2023 року разом із здобувачами освіти першого курсу з професії Майстер готельного обслуговування, агент з організації туризму, взяли участь в обласній акції «До вершини Перемоги» з нагоди Дня захисників та захисниць України та Всесвітнього дня туризму.

Екскурсія на туристичну атракцію в Ужгороді - «Виноградна гора». Це єдиний в Україні виноградник в межах міста. Відкриття цієї гори нарешті повернули Ужгороду славу виноробного та виноградного міста. Адже на гербі Ужгорода одним із головних символів є виноградна лоза.

Учні отримали багато позитивних емоцій, дізналися про чергову Ужгородську родзинку та отримали ПОДЯКУ від «Закарпатського обласного центру дитячої та юнацької творчості» «Падіюн» Закарпатської обласної ради.Екскурсія для першокурсників в ботанічний сад

15 жовтня 2021 року разом з учнями групи №1 відвідали науково-дослідну базу біологічного факультету. Де учні мали можливість побачити представників флори майже усіх континентів планети. Ботанічний сад є туристичною родзинкою Ужгорода.

МАНДРІВКА СТЕЖкАМИ РІДНОГО КРАЮ  

17 жовтня 2019р. відбулася цікава навчально-пізнавальна екскурсія маршрутом: Ужгород – Чинадієво – Синяк  – Сонячне Закарпаття - Карпати– Ужгород.
Екскурсія по цікавим місцям Ужгорода

27 вересня на Всесвітній день туризму учні групи №4, які навчаються за професією покоївка, адміністратор, агент з організації туризму провели для учнів першого курсу екскурсію цікавими та історичними місцями Ужгорода. Маршрут розпочався з Православної набережної до площі Театральної. Відтак оглянули Філармонію і по вулиці Волошина піднялися до кафедрального собору і Ужгородського замку.
Крім памятків архітектури познайомилися і з іншими цікавинками міста, а саме міні-скульптурками, яких вже є 42.
Екскурсія в парк Шенборна

    З метою національно-патріотичного виховання учнів, вивчення історії рідного краю 15 грудня 2017 року для учнів та педагогічних працівників була організована навчально-пізнавальна екскурсія маршрутом: Ужгород- туристичний комплекс Воєводино. 

   За 30 кілометрів від Ужгорода розташувався парк Шенборна, який по праву називають портал між 2 епохами Закарпаття: Австро-Угорщиною та сучасною Україною. Це 12 гектарів зі спорудами та вулицями, що відтворюють ХІХ століття, коли Закарпаття було повноправною частиною Австро-Угорщини. Місцина приваблива не лише для любителів історії та краєзнавства. Тут запросто можна відчути всю «європейськість» регіону.

    У сучасному парку Шенборн, який був відтворений в 2013 році до 285-ї річниці передачі імператором Австро-Угорської Імперії закарпатських земель в дар роду Шенборнів, можна прогулятися широкими алеями, помилуватися водною гладдю озера, пройтися усіма 12 містками, які символізують 12 знаків Зодіаку, подивитися в Кельтському саду календар друїдів і відвідати діючий водяний млин.


    Подорож супроводжувалась цікавими розповідями викладача історії Демко Г.Ю. про історію місцевості Ужанської долини. Учні розширили свої знання через почуте та живе споглядання минулого та сьогодення краю.

Екскурсія в Закарпатський краєзнавчий музей

    18 травня  по всьому світу святкують Міжнародний день музеїв. Традиційно, Закарпатський краєзнавчий музей організовує день відкритих дверей та ряд спеціалізованих культурних заходів. Програмою свята були передбачені виступи дитячих фольклорних колективів, майстер-класи з гончарства та бісероткання, виставки авторських робіт з фондових зібрань музею (вишивка, ткацтво, кераміка). 
   Саме у цей день, з метою ознайомлення учнів з історико-культурною спадщиною краю, була організована екскурсія учнів у Закарпатський краєзнавчий музей.

Екскурсія у ботанічний сад

    Захоплюючі враження та неймовірно приємні емоції отримали учні групи № 1 від проведеної  29 квітня 2016 року  навчальної екскурсії до ботанічного саду УжНУ.  Учні мали змогу ознайомити з представниками флори Кавказу, Америки, Китаю, Середньої Азії та Далекого Сходу та послухати цікаві  історії про походження рідкісних рослин. 

Екскурсія в музей народної архітектури та побуту

    Основою національно-патріотичного виховання є успадкування духовних надбань українського народу, шанобливе ставлення до його культури, любов до рідної землі. Важливу роль у цьому посідає відновлення історичної пам’яті про тривалі державницькі традиції України. 18 вересня 2015 року учні групи № 1  відвідали музей народної архітектури та побуту.

Підготовка до Дня Вчителя

Випуск стінних газет та виготовлення осінніх композицій
Участь у святковому концерті

Участь у акції "Закарпаттю - чисте довкілля"


Немає коментарів:

Дописати коментар